Your browser does not support JavaScript!

دانستنی های شرکت آیتن و محصولات آن

آغاز فعّالیت شرکت در زمینه ی تولید پودر موبر بهداشتی به سال 1368 بر می گردد. درابتدا محصولات ما به صورت سنّتی بود وتنها به پودر موبر معطر وعرضه ی برخی گیاهان دارویی محدود می شد. در ادامه فعّالیت های خود، درسال 1368 با کسب تجربه های جدید واحترام به سلیقه ی مصرف کنندگان گرامی موفق به ثبت شرکت "پاک تن" و تولید محصول تجاری با برند "آیسان" و با مدیریت جناب آقای ابوالفضل راستگو شدیم. 

درسال 1368، مدیریت محترم با هدف گسترش و ادامه ی فعّالیت های خود در این زمینه به ثبت وافتتاح شرکت "ارمغان شیمی سبز" با اهداف وچشم اندازهایی وسیع اقدام نمود. اکنون شرکت "ارمغان شیمی سبز" با تجربه ها و آموخته هایی بیشتر از گذشته به صورت تخصصی و با بهره گیری از تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته برای تولید و بسته بندی (تمام اتوماتیک) محصولات، به کارگیری نیروهای متخصص و کارآمد، ایجاد آزمایشگاه مجهّز و به روز و تهیه ی مواد اولیه ی مرغوب و باکیفیت فعاّلیت می کند. همچنین این شرکت موفق به دریافت مجوزهای لازم از سازمان صنعت، معدن،تجارت ؛ وزرات بهداشت (سازمان غذا ودارو)؛ موسسه ی ملّی استاندارد؛ گواهی حلال ؛ مدیریت جی ام پی و ایزو 8003، 8011 و 8018 شده است. نام شرکت و برند تجاری محصولات آن در  قالب شخصیت حقوقی در اداره ی ثبت اسناد به ثبت رسیده است.

شرکت در حال حاضر با تولید پودرهای موبر بدون بو برای صورت و بدن (تولید کرم موبر، اسپری موبر و موم موبر)در حیطه ی فعّالیت های آن می باشد. در بسته بندی های متنوع با برند "آیتن" در بازارهای داخلی و خارجی با همپایان خود رقابت می کند. باتوجّه به کیفیت برتر محصولات و استقبال مصرف کنندگان در داخل و خارج مرزهای ایران، محصولات آیتن به کشورهای عراق، آذربایجان و  بحرین صادر می شود. 

ما این موفقیّت را مدیون همراهی و رضایت روز افزون مصرف کنندگان محصولات خود می دانیم.