Your browser does not support JavaScript!

با خرید محصولات بهداشتی آیتن (آیسان) با اطمینان خاطر از سلامت پوست خود از آنها استفاده کنید.


شرکت آیتن (آیسان)
تولید کننده انواع پودر موبر بهداشتی و دارای پروانه بهداشت است. این پودرها در انواع بسته بندی های پودر موبر بدون بو و معطر به صورت عمده(فله) و تکی در بازار عرضه می گردد. خرید پودر موبر آیسان (آیتن) خریدی بسیار مناسب و کاربردی برای افرادی است که در واحدهای آپارتمانی زندگی می کنند، زیرا بدون بو و همچنین معطر هستند. خرید پودر موبر عمده برای خریداران دارای مزایایی از قبیل قیمت مناسب خرید این محصولات است.
محصولات بهداشتی آیسان (آیتن) دارای ویژگی هایی از قبیل بدون بو بودن، تنوع در بسته بندی، بسته بندی بادوام، قیمت مناسب و همچنین تنوع در انواع کاربرد مانند استفاده برای صورت و بدن متناسب با انواع پوست ها است. پودر موبر آیتن (آیسان) دارای فرمولاسیون منحصر به فردی است که استفاده از آن برای هر نوع پوست مناسب بوده و تا حد بسیاری از بروز التهابات و حساسیت های پوستی جلوگیری می کند. ورود این محصول به بازار دغدغه بسیاری از افراد را در خصوص از بین بردن موهای زائد کاهش داده و نتایج بسیار قابل قبولی را پس از مصرف به ثبت رسانده است. 

 


‌استفاده از پودر موبر آیتن (آیسان)

استفاده از پودر موبر آیتن نسبت به سایر روش های حذف موهای زائد برتری هایی را با خود به همراه دارد. از جمله مزایای این پودر موبر در مقایسه با دیگر روش های مرسوم همچون تراشیده و برداشته شدن موهای زائد با تیغ می توان به عدم ایجاد حساسیت و تیرگی پوست اشاره کرد. همچنین استفاده از موبر آیتن باعث جلوگیری از علائمی همچون التهاب و قرمز شدن و جوش زدن پوست می شود.

علاوه بر این پودرهای موبر آیسان (آیتن) موها را در سطوحی پایین تر حذف می کند و به همین دلیل زمان رویش مجدد طولانی تر (بین 2 الی 8 هفته) و سطح پوست را لطیف تر نگه خواهد داشت. پودر موبر آیسان در انواع بسته بندی عرضه شده و در زمره بهترین پودرهای موبر معطر و بدون بود قرار دارد و برای آقایان و خانم ها قابل استفاده است. این پودر موبر برای انواع پوست ها مناسب است و امکان استفاده از این موبر برای صورت و بدن (دست، پا و خطوط میانی) وجود دارد.

مصرف کنندگان با استفاده مکرر از پودر موبر آیسان (آیتن) کاهش رشد موهای زائد را شاهد خواهند بود. علاوه بر این، این پودر موبر خاصیت سفید کنندگی و روشن کنندگی پوست را نیز برای مصرف کنندگان خود به همراه خواهد داشت. از سوی دیگر یکی از مسائلی که مصرف کنندگان پودرهای موبر سنتی (نوره یا واجبی) همواره با آن دست و پنجه نرم کرده اند، بوی شدید و ناخوشایند آنها بوده است. به همین دلیل پودر موبر آیسان به گونه ای طراحی شده است که کاملا بدون بو بوده و بتوان به راحتی از آن در محیط آپارتمانی استفاده کرد. از این رو خرید و استفاده از پودر نظافت پاکتن (آیسان) گزینه ای مناسب برای تمام افرادی است که در واحدهای آپارتمانی یا محیط های اشتراکی زندگی می کنند.

از دیگر مزایای پودر موبر آیتن(آیسان) می توان به نرم و ضد عفونی کردن پوست پس از انجام اپیلاسیون، خاصیت لایه برداری و ضد چروک در ناحیه زانو و آرنج، از بین بردن بوی نامطبوع عرق، مناسب بودن برای پوست های حساس و عدم وجود عوارض پوستی به دلیل بهره گیری از فرمولاسیون منحصر به فرد و دیگر اثرات سوء اشاره کرد.

پودر موبر آیتن در بسته بندی های مختلف و به صورت معطر و بدون بو عرضه می‌شود.


 شیوه استفاده از پودر موبر آیتن 


برای استفاده از پودر موبر آیتن (آیسان) ابتدا باید مقداری کافی از آن را با مقداری مناسب آب ترکیب کرد و به ناحیه مو دار که خشک و تمیز است مالیده شود. این نکته از این جهت حائز اهمیت است که اگر ناحیه مورد نظر از پیش در اثر تعریق مرطوب بوده و یا آغشته به موادی همچون روغن یا کرم بوده باشد، پودر موبر به درستی عمل نخواهد کرد و نتیجه مورد انتظار حاصل نخواهد شد.
پس از آن باید در حدود 5 الی 10 دقیقه صبر کنید تا ترکیبات پودر موبر اثر کند. برای اینکه متوجه شوید که آیا زمان برداشتن آن فرا رسیده است یا خیر هر چند دقیقه یک بار موها را با کاردکی که به همراه محصول عرضه شده است بکشید و در صورتی که مشاهده کردید موها کاملا کنده نمی‌شوند باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانید.
پس از گذشت مدت زمان معین و مشاهده اثرگذاری مطلوب بدن خود را با آب گرم بشویید. توجه داشته باشید که برای پوشش کامل سطوح بدن خود باید مقدار کافی پودر موبر استفاده نمایید تا نتیجه دلخواه را مشاهده نمایید.

 

بلاگ آیتن

سوالات متداول

سوالات پر تکرار در زمینه پودر های از بین برنده موهای زائد